Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu

 • Zebranie sprawozdawcze 19 kwietnia 2018r
  Zapraszamy członków stowarzyszenia na

  Zebranie sprawozdawcze

  19 kwietnia 2018r (czwartek)

  godzina 16.30

  Wrocław ul. Grabiszyńska 57
 • Dziękujemy za wsparcie
  Pomoc finansowa pozwoli nam wydać książkę "Opowieści z poczekalni". Bardzo serdecznie dziękujemy.
  auto-szyby Wrocław zajrzyj
 • Kwiecień to dobry miesiac na wspieranie - dziękujemy


  Firma z Rzeszowa - CODEX - zajrzyj to kolejny przedsiębiorca, który zdecydował się wesprzeć nasze działania. Dziękujemy!
 • Kwiecień miesiącem wiedzy na temat autyzmu - rok w rok.

 • 21 kwietnia zapraszamy na panel Diagnoza-następny krok.  Zapraszamy rodziców, opiekunów których dzieci otrzymały diagnozę spektrum autyzmu.

  Zapraszamy nauczycieli klas w których uczą się dzieci z diagnozą ASD.

  Panel Diagnoza - następny krok. Podczas spotkania będzie można otrzymać odpowiedz co po diagnozie, jakie działania należy podjąć.

  termin
  21 kwietnia 2018 /sobota/

  godzina
  10-13.00

  miejsce
  Wrocław Grabiszyńska 57/parter

  kontakt
  71 342 72 08/od godz.11.00/
 • Światowy Dzień Autyzmu - 2 kwietnia
  Według danych Autism Europe ok. 5 mln osób w Unii Europejskiej dotkniętych jest autyzmem.

  Nie ma dokładnych danych, co do liczby osób z autyzmem w Polsce. Jednak przyjmując dane z badań epidemiologicznych przeprowadzanych w różnych krajach można ocenić, iż w Polsce osób z autyzmem może być co najmniej 60 tysięcy.

  Zaburzenia autystyczne mają bardzo zróżnicowany charakter i nie tworzą jednolitego obrazu.

  Wśród dzieci i dorosłych ze spektrum autyzmu można spotkać zarówno geniuszy w swojej dziedzinie jak i osoby niepełnosprawne intelektualnie.
  Dlatego w literaturze światowej używa się określenia “spektrum zaburzeń autystycznych” (z ang. Autism Spectrum Disorder, w skrócie ASD).
 • 2 kwietnia każdego roku obchodzimy Swiatowy Dzień Autyzmu
  2kwietnia każdego roku obchodzimy Światowy Dzień Autyzmu. Obchodom towarzyszy ogólnoświatowa akcja - "Na niebiesko dla Autyzmu" (Light It Up Blue). Symbolem solidarności z osobami z autyzmem jest kolor niebieski. Każdego roku w dniu obchodów wiele firm i instytucji włącza niebieską iluminację na swoich budynkach, w witrynach bądĹş innych obiektach. Włącz się na niebiesko 2 oraz 3 kwietnia i stań się częścią globalnej akcji "Light It Up Blue".
 • charytatywnie dla autyzmu - 7 kwietnia zapraszamy  To akcja charytatywna której beneficjentem jest Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu. TUTAJ zapisz się na wydarzenie i zaproś znajomych
  Jeśli lubisz sport , chcesz spalić trochę kalorii, dobrze się bawić a jednoczenie wesprzeć dzieci, jest to dla Ciebie. Gwarantowana duża ilość spalonych kalorii, uśmiech, endorfiny oraz radość w sercu.

  Jeśli nie lubisz się pocić, a chcesz pomóc, zrób przelew i wesprzyj akcję Milion Swingów dla Autyzmu.Zrób to już dzisiaj.

  Fundacja Dynamika ul. Kręta 24/16, 50-233 Wrocław
  Raiffeisen Polbank
  nr konta: 23 1750 0012 0000 0000 3162 8091
  Tytułem: "Darowizna na cele statutowe - Milion Swingow dla Autyzmu"
 • serdecznie dziękujemy


  Niezmiernie cieszymy się, że lokalni przedsiębiorcy decydują się na wsparcie naszego Stowarzyszenia. Dziękujemy firmie AFTERWEB za okazane wsparcie! www.afterweb.pl zajrzyj
 • decyzja - wspieram osoby z autyzmem