Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu

 • Mamy dofinansowanie z Gminy Wrocław


  Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu w postępowaniu konkursowym otrzymało dofinansowanie na realizację zadania publicznego Program - wsparcie dla osób z autyzmem- p.n Klub Aktywności 'Po drodze" dla młodzieży i dorosłych osób z autyzmem z Wrocławia. Projekt będzie realizowany od 31 maja 2010 do 31 grudnia 2010r. /bez lipca i sierpnia/  W ramach Klubu działają:


  Grupa terapeutyczna, grupa aktywności, dwie grupy integracyjne dla wysoko funkcjonujących, poradnictwo psychologiczne, poradnictwo społeczno- prawne dla osób z autyzmem i ich otoczenia - dyżur telefoniczny godz. 11 - 13.oo, tel. 71 3427208, e-mail autyzm7@o2.pl.

  koordynator Joanna Przybyła
 • Stowarzyszenie Nie-grzeczne dzieci - zaprasza

  Stowarzyszenie - Nie-grzeczne dzieci - im. Hansa Aspergera zaprasza rodziców i opiekunów w dniu 29 maja 2010 na szkolenie do Warszawy...czytaj wiecej
 • Szkolenie dla rodziców i opiekunów 29 maja 2010 Warszawa

  STOWARZYSZENIE POMOCY DZIECIOM Z UKRYTYMI NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI IM. HANSA ASPERGERA ,,NIE-GRZECZNE DZIECI” zaprasza na: Szkolenie dla rodziców i opiekunów dzieci z zespołem Aspergera i zaburzeniami pokrewnymi ...czytaj wiecej
 • Dziękujemy za 1%  Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy swój 1% podatku przekazali Dolnośląskiemu Stowarzyszeniu na rzecz Autyzmu.

  W tym roku 1% przeznaczymy na fundusz budowy ośrodka "Miejsce na ziemi" dla młodych osób z autyzmem z Wrocławia i Dolnego Sląska.
  więcej
 • To był Dzień Wiedzy o autyżmie

  26 kwietnia 2010 roku odbył się charytatywny pokaz filmu dokumentalnego "Na imię ma Sabine" Dochód z biletów przekazano na fundusz budowy ośrodka 'Miejsce na ziemi".
  Dziękujemy współorganizatorom - Rotary Panorama,Rotaract Wrocław i Partnerom - Gutek Film i Multikino

  Szczególne podziękowania dla publiczności, która po brzegi wypełniła salę MULTIKINA w Arkadach Wrocławskich.
  TO BYŁ DZIEŃ 'Wiedzy o autyzmie"
 • Wyrazy współczucia i żalu

 • Koncepcja Małego Systemu aktywizacji społecznej i zawodowej osób z autyzmem

   class=“Koncepcja …” została opracowana i wydana jako jeden z głównych rezultatów projektu pilotażowego “Wsparcie osób z autyzmem” w którym Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu było jedną z 8 organizacji partnerskich z największą liczbą osób ze spektrum autyzmu objętych wsparciem. Publikacja adresowana jest zarówno do organizacji pozarządowych, które w najbliższym czasie podejmować będą działania na rzecz takiej aktywizacji, jak i do samorządów lokalnych i regionalnych oraz przedstawicieli parlamentu i rządu. W celu wdrażania postulatów, zawartych w “Koncepcji…” niezbędne jest różnorodne wsparcie z poziomu wielu szczebli i Ĺşródeł.więcej
 • Swiatowy Dzień Wiedzy o Autyżmie - 2 kwietnia kazdego roku

  null  Światowy Dzień Wiedzy na temat Autyzmu od 2008 roku obchodzony 2 kwietnia każdego roku .
  Autyzm został oficjalnie uznany przez ONZ za jeden z największych problemów zdrowotnych Świata.Liczba osób z autyzmem na świecie i w Polsce stale rośnie.
 • Na imię ma Sabine - projekcja charytatywna 26 kwietnia 2010 g. 19.00

  http://www.autyzm.wroclaw.pl/images/art_img/info.jpg
 • dziękujemy Ani Trojanowskiej i Konradowi Tarantowiczowi

  zapytani za ile - odpowiedzieli za miesiąc

  null
  dziękujemy Ani Trojanowskiej i Konradowi Tarantowiczowi za stronę, serwer
  i że są z nami